Details
| Storage Temp | Store in a freezer at -18°C or below |
|---|---|
| PDQ Type | Solution |
| Brand | CPA Chem |
Price: $34.10
Size: 1mL
| Storage Temp | Store in a freezer at -18°C or below |
|---|---|
| PDQ Type | Solution |
| Brand | CPA Chem |
| Formula | C12H13N5O6S2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 387.39 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C2H4N4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 84.08 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C26H22ClF3N2O3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 502.91 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C26H22ClF3N2O3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 502.91 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C26H22ClF3N2O3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 502.91 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C26H22ClF3N2O3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 502.91 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |