Details
| PDQ Type | Neat |
|---|---|
| Brand | HPC Standards |
Price: $135.20
Size: 50mg
| PDQ Type | Neat |
|---|---|
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C15H11ClF3NO4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 361.7 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C9H17N5S |
|---|---|
| Mol. Wt | 227.3 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C22H17N3O5 |
|---|---|
| Mol. Wt | 403.39 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C22H17N3O5 |
|---|---|
| Mol. Wt | 403.39 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Storage Temp | Store in a refrigerator at temperatures between 2°C to 8°C |
|---|---|
| PDQ Type | Neat |
| Brand | CPA Chem |
| Formula | C22H17N3O5 |
|---|---|
| Mol. Wt | 403.39 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C22H17N3O5 |
|---|---|
| Mol. Wt | 403.39 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |