Details
| Formula | C18H12 |
|---|---|
| Mol. Wt | 228.29 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
Price: $71.20
Size: 5mL
| Formula | C18H12 |
|---|---|
| Mol. Wt | 228.29 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C10H8O |
|---|---|
| Mol. Wt | 144.17 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C16H10 |
|---|---|
| Mol. Wt | 202.25 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Storage Temp | Store in a refrigerator at temperatures between 2°C to 8°C |
|---|---|
| PDQ Type | Neat |
| Brand | CPA Chem |
| Storage Temp | Store in a refrigerator at temperatures between 2°C to 8°C |
|---|---|
| PDQ Type | Solution |
| Brand | CPA Chem |
| Formula | C18H12 |
|---|---|
| Mol. Wt | 228.29 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C18H12 |
|---|---|
| Mol. Wt | 228.29 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |