Details
| Formula | C6H3Cl3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 181.45 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
Price: $49.40
Size: 5mL
| Formula | C6H3Cl3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 181.45 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C14H13NO7S |
|---|---|
| Mol. Wt | 339.32 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H13N5O6S2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 387.39 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C6H3Cl3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 181.45 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C6H3Cl3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 181.45 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Storage Temp | at temperatures between 15°C to 25°C, Store under normal laboratory conditions |
|---|---|
| PDQ Type | Neat |
| Brand | CPA Chem |