Details
| Formula | C8H10O2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 138.16 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
Price: $62.70
Size: 1000mg
| Formula | C8H10O2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 138.16 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C10H10N4O2S |
|---|---|
| Mol. Wt | 250.28 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C13H12F2N6O |
|---|---|
| Mol. Wt | 306.27 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Storage Temp | Store in a refrigerator at temperatures between 2°C to 8°C |
|---|---|
| PDQ Type | Neat |
| Brand | CPA Chem |
| Storage Temp | Store in a refrigerator at temperatures between 2°C to 8°C |
|---|---|
| PDQ Type | Neat |
| Brand | CPA Chem |