Details
| Formula | C14H13IN5NaO6S |
|---|---|
| Mol. Wt | 529.24 g/mol |
| Storage Temp | -20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
Price: $65.10
Size: 1mL
| Formula | C14H13IN5NaO6S |
|---|---|
| Mol. Wt | 529.24 g/mol |
| Storage Temp | -20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C16H18N4O7S |
|---|---|
| Mol. Wt | 410.4 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C15H11ClF3NO4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 361.7 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C14H13IN5NaO6S |
|---|---|
| Mol. Wt | 529.24g/mol |
| Storage Temp | 20C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C14H13IN5NaO6S |
|---|---|
| Mol. Wt | 529.24 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |